محل تبلیغات شما

مقدس تر از امام علي(ع)

من در اتاق يك رئيسي رفتم، كار داشتم. تا در را باز كردم ديدم يك دختري حالا يا دختر يا خانم، خيلي خوشگل است. تا در را باز كردم، اوه. چه شكلي!داخل اتاق رئيس رفتم گفتم: شما با اين خانم محرم هستي؟
گفت: نه!
گفتم: چطور با يك دختر به اين زيبايي تو در يك اتاق هستي و در هم بسته است.
گفت: آخر ما حزب اللهي هستيم.
گفتم: خوشا به حالت كه اين قدر به خودت خاطرت جمع است. حضرت امير به زن هاي جوان سلام نمي كرد. گفتند: يا علي رسول خدا سلام مي كند تو چرا سلام نمي كني؟ گفت: رسول خدا سي سال از من بزرگتر بود. من سي سال جوان هستم. مي ترسم به يك زن جوان سلام كنم يك جواب گرمي به من بدهد، دل علي بلرزد. گفتم: دل علي مي لرزد، تو خاطرت جمع است.
بعضي ها خودشان را از اميرالمؤمنين حزب اللهي تر مي دانند. بعضي خودشان را از مراجع تقليد حسيني تر مي دانند. كدام مرجع تقليد در تاريخ قمه زده است. خيلي حزب اللهي هستي قرآن بخوان، تدبر كن، نماز جمعه برو، به فقرا كمك كن، مشكل مردم را حل كن، مي خواهي هم خون بدهي، بانك خون بيايد خونت را بگيرد و يك مسلمان را نجات بده. اين آقايي كه خودش را خوني كرده، خمسش را داده؟ تمام لقمه هايش حلال است؟ هر هفته نماز جمعه مي رود؟ فقراي محله را رسيدگي مي كند؟ يا فقط يك لباس مي پوشد و خون مي ريزد؟ كسي فكر كند اگر خودش را خوني كرد يا اگر مثل من در تلويزيون بود يا اگر نمي دانم هيأتي راه انداخت به وظيفه اش عمل كرده است. بعضي از افراد هستند ممكن است گران فروش باشند، اما روز عاشورا خرج بدهند. همه شان اين طور نيستند، اكثرشان خوب هستند. اما اين را مي گويم براي يك درصد. يك درصد آدم هايي كه خرج مي دهند اگر كلاهبرداري، اختلاس، ما آدم هايي داريم ظاهرشان هم خيلي مذهبي است، ولي انصافاً تجارتشان اسلامي نيست.[1]
http://www.tarvijequran.ir

شیطان و پنج بار الاغ

اولیاء و معلمان محترم مدارس بخوانند

مقدس تر از امام علي(ع)

مي ,يك ,يا ,علي ,تر ,گفتم ,حزب اللهي ,خاطرت جمع ,را خوني ,دل علي ,مقدس تر

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها